provozujeme českou fotobanku

fotobanka fotky&Foto

Jsme česká fotobanka, již od roku 2007 prodáváme kvalitní legální fotografie. Nabízíme Vám více než 60 milionů fotografií pro komerční, nekomerční i osobní využití. Prodáváme reklamní profesionální fotky, levné ilustrační fotky, vektory, ilustrace, grafické prvky na weby, ikony, logotypy a další.

Navštívit fotobanku Fotky&Foto
fotobanka prodává

Legální fotografie

V naší fotobance koupíte pouze legální fotografie. Předcházejte problémům a používejte pouze legální fotky. Dát pár korun za fotku je vždy výhodnější než platit statisícové pokuty za porušování autorských práv. Kupte si u nás levné legální fotky s licencí. Ke každé fotce dostanete legální licenci, dokument, kterým se můžete kdykoliv prokázat.

Vyhledávat fotografie
fotobanka prodává

vektory a ilustrace

Prodáváme vektorovou grafiku a ilustrace. Vektorové formáty EPS, AI nebo SVG jsou velmi variabilní soubory zpracované v křivkách. V naší nabídce naleznete vektory ze všech oborů, různé motivy a z celého světa. Autoři nám přispívají několik tisíc, někdy i desítek tisíc vektorů měsíčně. Ke konci roku 2019 jsme nabízeli více než 33 milionů vektorů.

Vyhledávat vektory
fotobanka prodává

videa, videoklipy, spoty

Videobanka Fotky&Foto Vám nabízí více než 200 000 videí a hotových videoklipů ve formátech .avi, .mov, .flv pro Vaše komerční i nekomerční využití. Všechna nabízená videa a videoklipy jsou stejně jako fotografie s licencí Royalty Free a mohou mít tedy široké využití a to bez časového nebo distribučního omezení.

Navštivit videobanku